WWF

Hepimiz mutlaka hayatimizda bir defa televizyonda Amerikan Güresi karsilasmasi izlemisizdir. Her ne kadar çok sert bir spor olsa da dikkatli izleyen birisi gösteri amaçli yapildiginin farkina kolayca varabilir. Bu güresçiler her ne kadar ülkemizde fazla taninmasalar da kendi ülkelerinde fazlasiyla taninan ve mutlaka bir Holywood filminde rol alan kisilerdir. Bizim bildigimiz sadece Hulk Hogan vardir mesela.

WWF Wrestle Mania bir Amerikan Güresi oyunu. Oyuna girdigimizde karsimiza çikan menüden istedigimiz güresçiyi seçip oyuna basliyoruz. Grafik olarak oyun fena sayilmaz. Hatta iyi bile diyebiliriz. Amacimiz tabii ki karsimiza çikan rakiplerimizi yenmek. Bunu da bu oyunun kendine özgü çesitli hareketlerini yaparak gerçeklestirmeye çalisiyoruz. Oldukça çok hareket var. Rakibimiz yerdeyken, ayaktayken veya baska bir durumdayken yapabilecegimiz bir çok hareket var. Bu hareketleri yaparken de bizi bayagi yoracak çesitli tus kombinasyonlari.

Sonuç olarak bu türün ilk çikan oyunlarindan biri diyebiliriz WWF Wrestle Mania için. Oyun tabii ki klasik bir oyun oldugu için su andaki güresçilerden sadece Hulk Hogan mevcut oyunda. Oyundaki çogu güresçi bu isi birakmis durumda zaten. Hulk Hogan ise birakmamak için direniyor. Son olarak bir degisiklige ihtiyaç duymus ve adini Holywood Hogan olarak degistirmisti. Iyi oyunlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.