Volfied

Bu oyun, ekranda gizlenen şeklin canavarlara dokunmadan en az %80 ini açma prensibine dayanıyor. Zamanında atari salonlarına takılmış arkadaşlar bu oyunun farklı versiyonlarını bilirler. Resmin kenarlarında gezinirken kalkanınız sizi koruyor. Oyun alanına daldığınız an ölme riskiyle karşı karşıyasınız demektir. Oyunun süresine de dikkat edip süre bitmeden bölümü geçmelisiniz aksi halde kalkanınız size veda ediyor. Space tuşuna basılı tutup gizli alanın bir parçasını çevrelemeniz lazım. Mümkünse küçük canavarları bu kutucuklara hapsederek öldürebilirsiniz.Oyun ekranındaki kutucuklar size silah, zamanı durdurma gibi bonuslar verecek. Bunları iyi kullanmanız önem taşıyor.

Oyun çok kolay değil. İlk oynadığınızda art arda ölmeniz olası, oynadıkça gelişeceksiniz. Bölümü ne kadar çok yer açarak bitirirseniz o kadar çok puanınız oluyor. Bu tür oyunlara sık rastlanılsa da volfied Pc’de bu oyunlar içerisinde haklı olarak iyi bir yere sahip.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.