Patrician

Patrician serisinin üçünde de oyun bozulmamış mantığı tarzını gözlemlemek mümkün. Denizcilik ve ticaret duygularını beraber tatmak isteyen oyuncularımız için biçilmiş bir kaftan Patrician.

Şu anda bile oynanabilir grafikleri, diplomasi trafiği, ticareti ile dikkatleri çekecektir. Mesela “Fransa’nın Lyon kentinden aldığım şarap Londra’da 3 katı değerdeymiş! Yelkenlerimiz Londra için şişiyor. Giderken eli boş gitmemek lazım değil mi? Şarapların yanına biraz et, biraz pamuk götürebiliriz. Hatta barmenlerle ve halkla konuşalım, Londra neye ihtiyaç duyuyor? Öğrenelim ve o üründen bolca yüklenelim.

Korsanlardan ve fırtınadan uzak bir yolculuk olsun!” Gördüğünüz gibi ticari kısımda birçok seçenek var, kârlı bir ticaret sadece oyuncuya bağlı.

Bunun dışında kilise ve şehir meclisleri arasında mekik dokuyabiliyoruz, rüşvetler ve çeşitli görevlerin tamamlanması ile gözler önüne çıkabiliyor ve yükselebiliyoruz.

Bütün bunlar heyecanınızı arttırmaya yetmedi ise oyun incelemelerinden Patrician III’ü okuyup, alacağınız ilham ile tekrar buraya geri gelmenizi öneririm.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.