b-Worm 3D

Oyunumuz Türk oyun sektöründe gerçekten iyi projelere imza atan Murat Çileli’ye ait. Mantık olarak bildiğimiz yılan oyununun 3 boyutlusu diyelibiliriz. Oyunu yılanın gözünden oynuyoruz. Ancak bir fark var bu oyunda çarpma ihtimalimiz olan bir kuyruğumuz yok. Bunun yerine puanları topladıkça oynadığımız alanda sütunlar çıkıyor. Bu sütunlara veya kenardaki duvarlara çarparsak oyun bitiyor. Grafik olarak oldukça başarılı ancak oyunun hızı bilgisayarınızın konfigürasyonuna bağlı olarak değişiyor. Ayrıca gözüme çarpan diğer bir hata ise oyunu kurduktan sonra ilk çalıştırdığımda oyun sorunsuz çalıştı. Ancak ikinci çalıştırdığımda hata verdi. Oynamak için tekrar kurmak zorunda kaldım. Umarım siz de aynı hatayla karşılaşmazsınız.

Murat Çileli’nin sitesinde oyun hakkında verdiği bilgiler ise şöyle:

“b-Worm 3D, first person tarzı üç boyutlu bir beceri oyunu. Oyunda alan içinde bulunan küreleri topladıkça puan kazanıyor ve gittikçe hızlanıyorsunuz. Oyunda fare ile kontrol ettiğiniz karakteri ilk başta kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz ancak alıştıktan sonra oyun oldukça zevkli hale geliyor. Bilge Yazılım için yazmış olduğum b-Worm 3D, yüksek konfigürasyona sahip bilgisayarlarda stabil olarak çalışmayabilir.”

Sonuç olarak oyun nasıl olursa olsun sadece Türk yapımı olduğu için bile oynamaya değer. İndirin, oynayın, daha sonra gelecek daha iyi oyunlar için bir hazırlık olur. Herkese iyi oyunlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.