Abuzittin’in Maceraları 4-1 : Kız Arzusu

Bugün inceleyeceğim oyun Abuzittin’in Maceraları 4-1 Kız Tavlama. Secret-Forest yapımı olan bu oyunda amacımız kılık değiştirerek kız tavlamak ya da başka bir deyişle , Abuzittin’in başından geçen olayı anlatmasına yardımcı olmaktır.

Oyunda bazı eski karakterlerle karşılaşmamız mümkün. Mesela eski oyunlardaki mekanlardan bar ve barmen tekrar oyuna dahil edilmiş. Oyunda şehir haritası ve bol diyalog mevcut. Oyun biraz kısa ama olsun yine de kendini oynatmayı başarıyor. M.Oğuz PALA bu oyunuyla bir serinin sonraki sürümü merakla beklememizi sağlıyor. Bir sonraki oyunun biraz daha uzun olmasını umuyorum.

Bu oyunda 3 bölüm mevcut. Hepsini oynadıkça göreceksiniz. Beni zorlayan görevi ise arabalı olan bölüm. Her ne kadar zor olsa da oyunu ipucu kullanmadan bitirebildim. Oyunun diyaloglarını okuyarak gidilirse ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Oyunu sessiz oynadığım için bu konuda bir şey söyleyemeyeceğim. Grafikler ise biraz daha güzel olabilirmiş. Oynanırlık yeterli düzeyde. Yani kısacası oyuna bir şeyler eklenebilir veya değiştirelebilirdi. Bana göre menü tasarımı hoş olmuş. Bir sonraki sürümünü yani 4-2’yi merakla bekliyorum. Kolay gelsin M.Oğuz PALA.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.