Moyo

İnsanların bir kısmı uzaya çıkılabildiğine inanmaz bir kısmı da inanadursun, uzayın var olduğuna inanmış olan insanlar için tam sizlik bir oyun araştırdım ve karşıma Moyo çıktı, ben de uzaya inanan kesimlerden olduğum için balıklama atladım.

Oyunu biraz anlatmak gerekirse, amacımız uzay boşluğundaki yıldızları alıp bitişe gitmektir, tabii bu iş hiç sandığınız kadar kolay değil. Çoğu zaman yer çekimi değişimi olacak, çoğu zamanda zorlayıcı bölümler bulunacak. Hatta oyunda bir hamle hatası yüzünden yanmaya bile götürecek ama oyunun iyi bir yönü var, o da oyunda can sınırı bulunmamasıdır.

Oyunun tüm ortamını inceleyecek olursak, seslerin oldukça muazzam olduğunu söylemeden geçmeyeceğim. Şarkıları da oyuna adapte olmamız için gayet uygun buldum. Ayrıca, oyundaki sesler oyunun içindeymişiz gibi bir hava veriyor. Bana öyle kolay kolay bir şey beğendiremezsiniz, ama bu oyun sırf sesleri için bile indirilebilir.

Sadece ses ve müzik için mi indirelim?  hayır. Ortamı tamamen şaheser olan bu oyun sizi uzayın derinliklerinee götürebilmektedir. Oyundaki atmosferi kısaca anlatacak olursak, ana karakterimiz, tuzaklarımız ve objelerimiz gayet güzel çizilmiş ve temamıza göre oldukça sevimli hale getirilmiş. Gayet havalı olduğunu söylemek istiyorum.

Son söz olarak iyi eğlenceler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.